Viimased uudised


2022 aasta kokkuvõte Eesti reitinguarvestusest
30.12.2022

Selle aasta Eesti edukamad petangis:

Parim naismängija: Merike Aava
Parim meesmängija:  Veiko Proos
Parim juunior: Robin Randrüüt
Parim seenior: Ivar Viljaste
Parim klubi: Kärdla SK

Palju õnne ja uusi kordaminekuid kõigile võitjatele!


Kokkuvõte lätlaste Warriorsiga konkureerivast võistlusest KOLKS
07.12.2022

Nagu ütleb kuulus inglise vanasõna: "Kui sa ei proovi, siis sul kindlasti ei õnnestu!"


Eestlaste uskumatud seiklused Prantsusmaal
17.11.2022

Prantsusmaale sõites meenutasime Prantsuse vanasõna „Jooksmisest üksi on vähe kasu, peab ka õigel ajal startima“.

Start Euro Cupile anti Tõrvas käesoleva aasta juulikuu viimastel päevadel. Et saada õigus esindada Eestit Euro Cupil oli vaja oma paremust tõestada vastaval Eesti võistlusel ehk Klubide Karikal ülejäänu üheksa klubi vastu. Sel korral olid keskendumine ja vormi ajastamine paigas ning esimene takistus sai läbitud suuremate probleemideta. Loomulikult tuli üksikuid kaotusi ja tagasilööke, aga need ei löönud meid sel korral sadulast maha ja teekond Euroopa suunal sai stardi. Võis hakata valmistuma hooaja kõige tähtsamaks võistluseks.


Tõnis Neilandi meenutused Hispaanias toimunud Euroopa meistrivõistlustest
25.10.2022

Vahetult enne kolmapäeva võtsin Kaspari, Henri ja Robini Tartust peale ning hakkasime Riia poole sõitma. Enne Riiat tegime Valgas väike peatuse, et Harry samuti peale võtta. Kolmapäeva varahommikul jõudsime kohale. Öine sügisene aeg, väga palju loomi oli tee ääres. Õnneks jõudsime tervelt ja ohutult Riia lennujaama.


Tagasivaade juunioride ja U23 Euroopa meistrivõistlustele
14.10.2022

Maabusime (juuniorid Robin, Kevin Sten, Ott Karl ja treener Enn ning fännid Piret, Kaido, Silver, Mare, Veroonika, Anneli, Toomas ja Merike) Palma del Mallorcale juba 3. oktoobril. Vahur liitus fännide grupiga hiljem.


Eesti Petanque`i Klubide Liidul tegevjuht
14.10.2022

Alates oktoobrist 2022 on EPKLil tegevjuht Marju Velga. Muuhulgas on tema tööülesandeks suhtlemine ja info vahendamine EPKLi liikmete ja juhatuse vahel. Seega võib tema poole pöörduda kõikide küsimuste lahendamiseks.


Baltic Sea Club Cup 2022 kokkuvõte
19.09.2022

Nii nagu ütles Agu Sihvka „Et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, et....“ – talvel mängiti Harku hallis 3 etappi Klubide Sarja, mille kaks paremat klubi pääsesid esindama Eestit Baltic Sea Club Cup võistlusel Leedus. Kolme etapi kokkuvõttes lunastasid mänguõiguse Kärdla ja Tõrva. Erinevaid transpordivahendeid kasutades jõudsid mõlemad klubid kenasti ka septembri kuu 16ndal päeval Leetu.


VI Agnes Sirkeli mälestusturniiri kokkuvõte
13.09.2022

Järjekordsed Agnes Sirkeli mälestusvõistlused petangis peeti 10. septembril, nagu ikka, Tartus Eesti Rahva Muuseumi Viinaköögi juures pargiteedel. Sellel aastal osales 19 paari, mis on veidi vähem kui eelnevatel aastatel - ilmselt mängis siin rolli samal nädalavahetusel toimunud Eesti-Läti maavõistlus.


Eesti paarismängu meistrivõistlused Väätsal
08.09.2022

Väätsa on taastamas oma kunagist taset Eesti petangikantsina. Korraldajad olid võistlusteks praktiliselt nullist üles ehitanud 40 väljakut, suure töö on ära teinud nii Enn Lehtpuu, Kalev Lillepea kui paljud teised abilised. Ka 1990-ndatel oli täpselt samas kohas palju väljakuid, kus peeti mitmeid üleriiklikke võistluseid ja ka esimesed Eestit tiitlivõistlustel esindanud mängijad olid pärit Väätsalt. Praegu koondab selle piirkonna mängijaid Järvamaa Petanque Klubi, kellest on sellel aastal Eestis rohkem medaleid kogunud vaid riigi parim klubi SK Kärdla.


Agnes Sirkeli mälestusturniir kutsub
31.08.2022

Juba 6. korda on tulekul Tartu petangielu pikaaegse eestvedaja Agnes Sirkeli mälestusturniir.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18