Kärdla kutsub.


 Välishooaeg on jõudnud poole peale ja järgmised võõrustajad on hiidlased.

Suvine Kärdla ootab petankereid juba järgmisel nädalavahetusel, 19.- 20. juulil. Laupäeval toimuvad Eesti meistrivõistlused paarismängus ja pühapäeval toimub reitinguvõistlus triodele.

Registreerimine on alanud ja võistluskutsed leiate: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=297  ja http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=298

Käes on juulikuu ja reitinguarvestusse minevatest võistlustest on pooled peetud. Pärast viimast Paide vahitorni juures peetud reitinguvõistlust on nii üldarvestuses, kui ka meeste arvestuses, esikohal endiselt Martin Mänd (SK Kärdla) 688 punktiga Kaido Kopeli ja Marek Kolk ees (mõlemad PK Kalev), kellel võrdselt 667 punkti.

Naiste arvestuses juhib suurelt Eve Oidsalu (PK Kalev) 750 punktiga. Ülejäänutel nii suuri punktivahesid ei ole ning teisele kohale 568 punktiga on tõusnud Marina Vallik (PK WICIA) , kolmandat kohta hoiab Merike Aava (SK Kärdla) 540 punktiga.

Suurelt juhib ka juunioride arvestuses suvehooaega edukalt alustanud Oskar Sepp (Kohtla-Järve SHK), kellel on 381 punkti. Teisel kohal on Anna Liisa Kattai 93 punktiga ja kolmandal kohal 91 punktiga Kaur Kangur, mõlemad Valga klubist.

Reitingupunkte on võimalik koguda veel pool suve. Ees ootavad võistlused uues võistluspaigas Sõmerus, samuti endises heas Valgas ning Kohtla-Järvel.

10.07.2014