Petangiliidus vahetus president


Eesti petangiliidu juhatus otsustas 29. oktoobril, et juhatuse esimehe ehk presidendina jätkab Rene Kundla, senine president Alari Keedus jätkab tavaliikmena.

"Seoses põhitööl  tõusnud koormusega ei saa ma kahjuks enam nii palju aega petangile, kui tahaksin pühendada ning seetõttu ei oleks ka õige presidendina jätkata," sõnas Keedus, kelle peale jääb liidus veebi tehniline külg ning rahvusvaheline ja raamatupidajaga suhtlus.

Juhatuse koosolekul otsustati, et 2010. aasta sügisel kolmeks aastaks valitud juhatuse viimase aasta on juhatuse liikmetest presidendina Rene Kundla. "Tahaks ühe uue asjana sise- ja välishooajal kõik finaalid videosse võtta. Näiteks Haapsalus seda tehti, pandi Youtubesse üles ja väga hea oli hiljem finaalmänguga seotut analüüsida," ütles Kundla. 

Asepresidendiks valiti Marek Kolk. Lisaks neile kolmele on juhatuse liikmeks teatavasti ka Helkiv Labbi, kelle vastutusalaks on petangiajalugu. "Kuna see teema on olnud kõige vähem vaidlusi tekitav, siis peakski alaliit vist keskenduma rohkem petangiajaloo uurimisele," sõnas Kolk.

Ühtlasi vaadati juhatuse poolt läbi ka eelviimase reitinguvõistlusega seotud protest (ühe petankeri väidetav häbiväärne käitumine), tänu millele saab nüüd ka hooaja lõplikuks lugeda ja tuleva nädala jooksul reitingu üles panna. Petangiliit vabandab viivituse pärast.

Samuti soovitakse edu Eesti naiste ja juunioride koondisele eelseisval EMil.

EPKL

29.10.2012