GP etappidele pani kirja palju petankereid


Eeloleval nädalavahetusel Tallinnas, Kalevi staadioni petangiväljakutel toimuvatel Eesti GP etappidel osaleb 11 triot ja 21 paari.

Laupäeval on kavas triode turniir, kus parima asetuse sai Tallinna Kalevi PK võistkond Eve Oidsalu, Kaido Kopel, Marek Kolk. Teise asetusega läheb turniirile vastu pealinna klubi Maestro trio Janek Kiisk, Margus Strööm, Margus Limberg. Kolmanda asetuse sai trio, kuhu kuuluvad Priit Koppel (Tallinna Kalev), Martin Mänd (Tallinna Optima), Alari Keedus (Kohtla-Järve SHK). Võistkonnad alustavad kolmes grupis, iga grupi kaks paremat pääsevad mängima kohtadele 1.-6. 

Laupäevane info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=166

Pühapäeval võisteldakse paarismängus, kuhu pani end kirja koguni 21 paari. Reitingufavoriidina läheb tulle duo Marek Kolk/Alari Keedus, kes möödunud sisehooaja vastavalt esimese ja kolmanda koha. Oma grupis said esimese asetuse veel Eve Oidsalu/Kaido Kopel (naiste sisereitingu esimene ja meeste reitingu teine), Margus Limberg/Kalju Olmre, Katri Aavekukk/Merike Aava, Egert Kingissepp/Silver Kingissepp ning Priit Koppel/Hardo Sokk. Alustatakse kuues alagrupis, alagruppide kaks paremat hakkavad selgitama kohti 1.-12. ning ülejäänud mängivad lohutusturniiril kohtadele 13.-21.
Mõlemal päeval on mängude algus kell 10. 

Pühapäevane info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=167

Kokku on nii triode kui ka paarismängus kavas neli GP etappi. Pärast Tallinnat mängitakse juulikuus, kui 7. kuupäeval on Valgas kavas triode mäng ja päev hiljem on Tartusse planeeritud paarismängu GP etapp. Reitingupunkte jagatakse aga ka juunis, siis on 16. juunil Kohtla-Järvel kavas Eesti meistrivõistlused avatud trios ja päev hiljem toimuvad Jõhvis Eesti meistrivõistlused üksikmängus. 

Petanque.ee

18.05.2012