Eesti sisemeistritiitli tõi Tallinna - Tartu - Ida-Virumaa koostöö


Marek ja Kuno Kolk Tallinnast, Alari Keedus Tartust ja Rene Kundla Ida-Virumaalt tulid pühapäeval Tallinnas, Kalevi petangihallis peetud Eesti triode sisemeistrivõistlustel 18 võistkonna seas esimeseks.

Finaalis alistasid Tallinna Kalevi petangiklubi liikmed, Marek Kolk ja alles juunioride klassi kuuluv Kuno Kolk, Tartus elav, kuid Kohtla-Järve SHKd esindav Alari Keedus ning Mäetaguse vallast pärit, Jõhvi LTK Üks-Teist esindav Rene Kundla Tallinna SK Optima trio Martin Mänd/Veiko Proos/Roger Viks 13:6, kusjuures Proos (siis koos Meelis Mündiga ja Kalju Olmrega) tuli eelmisel talvel sisemeistriks ning siis koos Harry Kanistikuga mänginud Viks ja Mänd pidid ka siis leppima hõbemedaliga. Mänd ja Viks olid hõbedal ka 2010. aasta kevadel, siis koos Allar Elerandiga. 

Neljandat aastat järjest sai triode sisemeistrivõistlustel pronksi Margus Limberg, kes seekord mängis koos Marek Lehise ja Margo Peeboga. Päeva jooksul vaid ühe kohtumise, poolfinaalis hilisematele esikohahomanikele kaotanud Limberg/Lehis/Peebo alistasid pronksikohtumises 13:9 trio Priit Koppel/Gern Koha/Hardo Sokk.

Tore on, et sisemeistrivõistlustel osales koguni 18 triot (aasta tagasi 8, kaks aastat tagasi 10) ning et petangiväljakutel nägi mõningase pausi järel taas mängijaid, kes kunagi on seda toredat mängu võistlustel mänginud ja ka neid, kes alles teevad selle mõnusa mängu maailmas esimesi edusamme.

Sisemeistrivõistlused triodele lõpetasid ühtlasi reitinguvõistluste sisehooaja. Petangiliit tänab kõiki võistlustel osalejaid!

Triode sisemestrivõistluste paremusjärjestus
1. Marek Kolk, Alari Keedus, Rene Kundla, Kuno Kolk
2. Martin Mänd, Veiko Proos, Roger Viks
3. Margus Limberg, Margo Peebo, Marek Lehis
4. Priit Koppel, Hardo Sokk, Gern Koha
5. Eve Oidsalu, Kaido Kopel, Dmitry Žilin
6. Margus Strööm, Janek Kiisk, Ivo Veimen
7. Kadri Arunurm, Ivar Viljaste, Marko Neemelaik
8. Merike Aava, Arvi Palla, Kalju Olmre
9. Mare Kingissepp, Kaspar Sein, Marina Vallik
10. Tiit Palk, Kaido Antsve, Endla Antsve
11.-15. Svetlana Sobolko, Andres Veski, Johannes Neiland
11.-15. Elo Volmer, Ilmar Volmer, Helle Siidla
11.-15. Andrus Treiman, Ingar Mäesalu, Urmas Berkmann
11.-15. Katri Aavekukk, Külli Kariste, Marju Velga
11.-15. Riina Hein, Indrek Eglit, Mati Palmet
16.-18. Aivar Sein, Egert Kingissepp, Silver Kingissepp
16.-18. Märt Lindsalu, Veiko Aasa, Katrin Tiido
16.-18. Maive Sein, Riina Ilves, Arvo Rako

Petanque.ee

08.04.2012