Nädalavahetusel võisteldakse Kohtla-Järvel


Kohtla-Järve spordihuviklubi korraldusel nädalavahetusel peetavad Eesti sisehooaja reitinguvõistlused osutusid väga populaarseks. Kuna osalejaid on palju ja et võistlus jõuaks sama päevanumbri sees lõpule, siis mõlemal päeval algab võistluspäev kell 9. Nii osalejad kui ka need, kes mõnel põhjusel ei saa tulla võistlema saavad kaasa lüüa ennustusvõistlusel.

Laupäeval on kavas GPetapp paarismängus, kuhu end pani kirja koguni 26 paari. Sellest tulenevalt otsustas peakohtunik, et mängud algavad kell 9 ning puulides mängitakse 11 punktini, kusjuures osalejatele eelnevalt teadmiseks, et kõrvalväljak ei mängi ja snadi peab väljaviskel olema surnud joonest 50 cm kaugusel.

Kell 9 alustavad puulid C, D ja F ning seejärel lastakse riburada platsile ka teistes puulides osalejad. Optimistliku plaani kohasel saab esimene 1/8finaali paar väljakule juba kell 15. Tasub valmistuda pikaks ja huvitavaks päevaks. Kannatlikku meelt!

Ajakava ja puulide koosseisud: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=157 

Pühapäeval selguvad viieaastase vaheaja järel Eesti kolmandad sisemeistrid tulistamises ning kui 2005. aastal oli osalejaid 14 ja 2006. aastal 13, siis seekord on osalejaid rohkem kui eelmise kahe aasta peale kokku. Meestes pani end kirja 18, naistes 8 ja juuniorides 6 võistlejat ehk kokku on võistlustules 32 mängijat ehk seda on nelja võrra rohkem kui viimatistel suvistel meistrivõistlustel. Ka pühapäeval alustavad esimesed võistlejad kell 9. Edu kõigile osalejatele!

Pühapäevane võistlusinfo: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=158

Ennustusvõistlusel on sel nädalavahetusel tules väga palju punkte, sest kui laupäeval saab ennustada ühte võistlust, siis pühapäeval on vaja välja nuputada koguni kolme kategooria võimalikud paremad. Head ennustamist!

Ennustusvõistluse info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103671

Rene Kundla

06.01.2012