Esimestele reitinguvõistlustele saab registreerida kella 21ni


Täna, neljapäeva kella 21ni on võimalik registreeruda eeloleval nädalavahetusel peetavatele sisehooaja esimestele reitinguvõistlustele. Sisehooaja teeb taas põnevamaks ennustusvõistlus.

Esimesed reitingupunktid jagatakse paarismängus - laupäeval on kavas GPetapp ja pühapäeval selguvad sisehooaja meistrid. 

Neljapäeva hommikuks oli end juba kirja pannud laupäevasele võistlusele 14,5 ja pühapäevasele võistlusele 14 paari ning tore on nentida, et võistlejate nimekirjas on nii regulaarselt mängijaid, vahepeal aktiivsest petangielust pausi teinud petankereid kui ka päris uusi nimesid.

Mõlemale võistlusele lõpeb registreerimine neljapäeval kell 21. Registreeruda saab e-maili aadressil info@petanque.ee või telefonil 512 1473.

Võrreldes eelmise sisehooajaga on EPKLi poolt korraldatavatel GPetappidel (3.12, 17.03, 7.04) auhindade andmises väike muutus. Nimelt ei anta seal rahalisi auhindu, kuna eelmine aasta näitas, et renditasust üle jäänud summast makstud etappide auhinnad eriti triode võistlusel olid sümboolsed. Seega otsustati, et EPKLi poolt korraldatavate GPetappide ja siseMV tulud kogutakse kokku ning makstakse sisehooaja kokkuvõttes reitingu kolmele paremale. GPetappidel antakse parematele toetajate poolt välja pandud auhindu. Sisemeistrivõistluste esikolmikutele kuuluvad traditsiooniliselt medalid.

Sarnaselt eelmisele sisehooajale on ka algaval hooajal kavas ennustusvõistlus, mille üldpõhimõte on eelmise hooajaga sarnane (ära on vaja märkida neli esimest ja nö must hobune), kuid vastavalt osalejate ettepanekutele on muudetud punktisüsteemi paindlikumaks. Ennustada saab kuni võistluspäeva hommiku kella 8ni.

GP etapi info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=155  
SiseMV info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=156  
Ennustusvõistlus: http://www.petanque.ee/ennustusvoistlus/  

EPKL

01.12.2011