Avapäev üllatusi ei valmistanud


Tallinnas peetud klubide karika avapäev üllatusi ei valmistanud ning poolfinaali said eelmise aasta mõlemad finalistid, Tallinna klubid SK Optima ja PK Kalev, kelle laupäevaseks poolfinaalvastaseks on vastavalt üle-eelmise aasta pronks Kohtla-Järve SHK ning Kärdla PK I, kes oli eelmisel aastal viies (siis oli pronksil nende II võistkond) ja üle-eelmise aastal hõbe.

Kõige kindlamalt mängis avapäeval Optima, kes loovutas vastastele viies võimalikust vastavalt 1, 1 ja 0 mängu. Veidi rohkem oli oma vastastega hädas Kalevi PK I, kes loovutas vastastele 2, 0 ja 1 mängu.

Kohamängudel 5.-8. kohani mängivad B-turniiri esiliiga võitjamedalitele ühes poolfinaalis Maestro PK - Tartu Kalev ja teises poolfinaalis Kärdla PK II - Tallinna Kalev II.

Avapäeva tulemused ja karikatabel

Kuna on laekunud hea idee mängida 2012. aastast klubide karikas kahes liigas ehk 2011. aasta esikuuik mängiks meistriliigas ja ülejäänud moodustaksid esiliiga (siis saaks meistriliigas avapäeval mängida alagrupis 3 ja teisel päeval 2 vooru + finaal ja pronksimäng ning meistriliiga 5. mängiks esiliiga 2. üleminekumängu; esiliiga 1. pääseks otse meistriliigasse ja meistriliiga viimane kukuks esiliigasse). Seega on tõenäoliselt olulised ka pühapäevased mängud.

Rene Kundla

27.08.2011