Nädalavahetusel jagatakse reitingupunkte Ida-Virumaal


Eeloleval nädalavahetusel peetakse laupäeval Kohtla-Nõmmel Eesti GPetapp triodele ning pühapäeval on Kohtla-Järvel kavas Eesti 11. meistrivõistlused tulistamises.

Laupäevasele GPetapile pani end kirja 10 võistkonda, kes vastavalt juhendile paigutati vastavalt reitigupunktidele kalasaba süsteemis kolme puuli (A-puulis 1., 6. ja 7.; B-puulis 2., 5 ja 8. ning ainsas C-puulis on 3., 4., 9. ja 10. asetusega võistkonnad.)

Igast grupist pääseb edasi kaks paremat, kusjuures vastavalt juhendile pääseb neljase ehk C-puuli võitja otse poolfinaali ning loosiga pääseb otse poolfinaali ka A-puuli võitja.

Seejärel paigutati oma grupi võitjatest erinevatesse tabelipooltesse A- ja C-puuli 2. koha võistkond ning jäi üle neile vastu loosida B-puuli 1. ja 2. koha võistkond. Loosi tahtel sai nö ülemisse tabelipoolde (seal ka A-puuli 1.) B1, kes kohtub seal C2.. Alumises tabelipooles ootab C1. endale poolfinaaliks vastast veerandfinaali A2. vs B2. võitjat.

B-turniiri poolfinaalides kohtuvad C3. vs B3. ja C4. vs A3.

Selle teema lõpetuseks ka puulide kooseisud. A-puulis on avavooru vaba Aavekukk/Kariste/Aava, kohtuvad S. Viljaste/Purgats/Müüdla – Sobolko/K. Kolk/Eglit. B- ehk juhatuse (kõik neli osalevat liidu juhatuse liiget on selles grupis) puulis on avavoorus vaba trio Poom/Keedus/M. Kolk, kohtuvad Arunurm/Hein/Voldek – Romanenko/Lageda/Ogneštšikov/Kundla. C-puulis on avavoorus vastamisi I. Viljaste/K.Viljaste/Välja – Kolkin/Tihhonjuk/Tihhonjuk ning T. Neiland/Palla/Olmre - Sepp/Sepp/Nikkar.

Pühapäevaseks Eesti tulistamise meistrivõistlusteks pani end kirja koguni 28 mängijat, mis on viimaste aastate selle mänguviisi osavõturekordiks. 28 osaleja seas on ka seitse naist ja kolm juuniorit, mis on samuti rõõmustavad arvud. Kes selle võistluse võidab, peaks eelduste kohaselt selgeks saama kella 19ks õhtul.

GPetapi info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=136  
EMV info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=137  

05.08.2011