Petankerid trotsivad külma


Laupäeval peetakse Kalevi petangihallis Eesti sisemeistrivõistlused üksikmängus. Korraldajate palve on, et osalejad paneks end soojalt riidesse, kuna eeldatavalt on võistluse ajal hallis alla 10 kraadi sooja.

Hoolimata pakasest pani end võistlusele kirja 28 petankerit, neist kahele on see hooaja avavõistluseks. Võistlejad asetati vastavalt reitingupunktidele "ussi-süsteemis" kaheksasse puuli ning neli puuli (kus reitingu järgi esimesel positsioonil viis nõrgemat) jäid neljased ja ülejäänud neli on kolmesed. Süsteemi tahtel läksid kõik neli võistlusel osalevat naist eri gruppidesse.

Võistlused peetakse kahes jaos, hommikul (10.00) alustavad B-, D-, F- ja G-puulid ja lõuna ajal (12.00) alustavad A-, C-, E-, H-puulid. Kuna väljakuid on viis ja paare korraga võistlustules kuus, siis tuleb kohapeal mängude järjekorra suhtes peakohtuniku suuniseid jälgida.

Ennustajale veidi abiks
Eelmise talve sisevõistluse esikaheksast ei osale vaid 2. Allar Elerand. Kohal on: 1. Martin Mänd, 3. Roger Viks, 4. Margus Limberg, 5. Eve Oidsalu, 6. Janek Kiisk, 7. Kalju Olmre, 8. Marek Kolk.
Eelmise suve singli meeste esikaheksast on kohal seitse ehk taas puudu hõbe (Meelis Münt): 1. Indrek Eglit, 3. Marek Kolk, 4. Margus Limberg, 5. Kalju Olmre, 6. Priit Koppel, 7. Ivar Viljaste, 8. Roger Viks (puulis Koppelile ja Kiisale kaotanud Mänd leppis tookord 13. kohaga, Kiisk ise oli lõpuks 9.). Naised mängisid siis eraldi ning esikuuikust on nüüd kohal vaid kulla saanud Kadri Arunurm.

Kutsume ennustama ka uusi ennustajaid, sest viimasel neljal etapil on ennustusvõistlusel lisaks üldarvestusele ka eraldi arvestus.

Etapi info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=113
Ennustusvõistluse info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103653

18.02.2011