Hooaeg on jõudmas poole peale


Eeloleval laupäeval peetakse Tallinnas, Kalevi petangihallis paarismänguturniir, mis poolitab üheksaetapilise EPKLi siseGPsarja. Korraldajad loodavad võistlusele arvukalt osavõtjaid.

SiseGPsarja viiendaks etapiks, Ekvaator Cupiks oli ennast teisipäevaks kirja pannud juba 20 mängijat, neist koguni 12 Ida-Virumaalt. Korraldajad ootavad kõikide petankerite aktiivset osavõttu, seda enam, et ka osalejatele on soodsam, mida rohkem osalejaid on. Esiteks langeb osalustasu, kui osalevaid paare on 17 või rohkem. Samuti sõltub osalejate arvust võistluste auhinnafond.

Korraldajad näeks ideaalis osalemas 24 paari, neist 12 alustaks võistlust hommikupoolses programmis, 12 alustaks võistlust lõuna ajal ja ca kella 14st algaksid veerandfinaalmängud. See eeldaks 48 mängija osalemist, seni on olnud viiel etapil kokku 63 mängijat ning seniregistreerunud võistlejatest on juba kolm nn uued tulijad, seega on potentsiaal korraldajate seatud eesmärgi täitmisel olemas. Juhul, kui tulebki osalema vähemalt 24 duot, annavad korraldajad omalt poolt igale osavõtjale tänutäheks temaatilise meene.

Etapi info, kuhu lähevad ka operatiivselt võistlustele registreerijate nimed asub aadressil http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=112  

SiseGPsarja info ja punktiseisu leiab huviline aadressilt http://www.petanque.ee/reiting/  

Kutsume kõiki ka ennustama, ennustusvõistluse infolehe aadress on http://www.petanque.ee/index.php?id=103653  

Ühtlasi on heameel teatada, et petankerite tegemisi on tunnustanud ka Eesti kultuurkapitali kehakultuuri ja spordi sihtkapital, kes esmakordselt toetas Eesti petankerite tegemisi ning andis siseGPsarjale toetust. Toetuse eest soetatakse kokkuvõtte parematele auhinnad ning tänumeened neile, kes osalesid vähemalt kaheksal siseGPsarja etapil. Lisaks loositakse auhindu kõikide sarjas osalejate vahel, kusjuures iga osaluskord annab loosimisel ühe hääle. Loosimine toimub viimasel, aprillikuu lõpus korraldataval etapil.

01.02.2011