Segapaarismäng oli üllatustevaene


Eesti sisemeistriks segapaarismängus tulid kõrgeima asetusega Eve Oidsalu/Kaido Kopel. Viie parema hulka jõudsid neli parema asetusega võistkonda, vaid pronksi saanud Heili Vasser/Vello Vasser "rikkusid" üldpildi ära.

Finaalis olid domineerivaks pooleks koduväljakueelist omanud Sirje ja Ivar Viljaste, kuid seisul 10:6 nende mäng lagunes ning vastased said voorudes 4 ja 3 ("varupadruniga") punkti ja mängu võidu 13:10.

Pronksimängus olid Vasser/Vasser sarnaselt Viljastega peetud poolfinaaliga ära andmas suurt eduseisu, kuid mäng Aarne Välja/Rutt Voldekuga lõppes siiski enne kui läänevirulaste edu ära sulas - 13:9 võit Vasseritele.

B-turniiri võit kuulus teist asetust omanud duole Priit Koppel/Riina Hein.

Oma debüüdi petangiväljakul tegi neljal korral suusatajana Eesti olümpiakoondisesse kuulunud Piret Niglas, kes koos Rene Kundlaga mängides alagrupist küll edasi ei pääsenud, kuid võiduta ei jäänud nemadki. 

Eesti siseGP sarjas on nelja etapi järel endiselt esikohal Veiko Proos (56), teiseks tõusis Eve Oidsalu (51) ja kolmandaks Kaido Kopel (42). Esikuuikusse mahuvad veel Margus Berkmann (40), Priit Koppel (37) ja Ivar Viljaste (37). Kokku on punkte saanud 63 petankerit.

Võistluse pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1694

Järgmine Eesti siseGP etapp peetakse 5. veebruaril kui Tallinnas, Kalevi petangihallis on kavas paarismänguturniir.

22.01.2011