Ennustusvõistlusel kuus liidrit


Ennustusvõistlusel "Sisehooaeg 2010/2011" on esimese GPetapi järel kuus liidrit: Anna, Martin Mänd, Riina Hein, Merike ja Karl Räis. Punktita ei jäänud keegi.

Esimest etappi ennustas 21 inimest, kusjuures üllatavalt palju, 15 oli ennustajaid, kes ise avaetapil võistlejana kaasa ei löönud. Seega ennustusvõistluse korraldajate eesmärk anda läbi ennustusvõistluse sisehooajal võimaluse eri viisidel kaasa lüüa on ennustusvõistlus täitnud. Kuna vahed pole suured võib kokkuvõttes kõrgele kohale tõusta ka ennustaja, kes esimesel etapil ei osalenud. Ennustuse etapivõitu võib mõistagi püüda iga soovija igal etapil.

Liidrid arvasid täpselt ära finalistid ja et Berkmann/Proos saavad duost Viks/Mänd jagu. Kokku said õige võitja äraarvamise eest 6 punkti pea pooled ehk üheksa osalejat. Duo Viks/Mänd kaotus tõi lisaks neile kaotusekibedust ka 10 neid võitjaks pakkunud ennustajale.

Duo Viks/Mänd teist kohta teadis täpselt seitse ennustajat. Kaks ennustajat suutis täpselt ära näha Sokk/Koppeli kolmanda koha. Neljanda koha suhtes lõi kaardid segi see, et viimasel momendil tuli ühele võistkonda asendusliige ning Limberg/Usin mahtusid ka nelja hulka. Nemad mõistagi kellelegi punkte ei toonud (ka mitte pooli, sest Usinat ei julgenud esinelikusse ega ka "Mustaks hobuseks" pakkuda ükski ennustaja).

Esimesel etapil osalenud 14st võistkonnast ei julgenud ennustajad panustada vaid kahele.

Ennustuse erileht: http://www.petanque.ee/index.php?id=103653

28.11.2010