Korraldajad tänavad kõiki “Retro Petank 2010” osalenuid!


Kuna turniiri eesmärgiks oli osavõtt mitte võit, siis ei pea me oluliseks avaldada võistluse paremusjärjestust, vaid kiidame osalejaid ürituse kordamineku eest. Võistluse pilte saab vaadata siit.

Tagasiside osalejatelt oli väga positiivne ja see rõõmustab meid, et võistlemise soov “vanadel tegijatel” ei ole kuhugi kadunud.
Antud võistluse korraldamine näitas meile sarnase turniiri toimumise vajadust, seega proovime täita siiani olnud tühimik ning muuta “Retro Petank” traditsiooniks.Sellest lähtuvalt anname endast parima, et ka järgmisel sisehooajal korraldada siis juba “Retro Petank 2011” võistlust.

Loodame, et senised Petangiklubi Kalev toetajad saavad hakkama ajutiste majandusraskustega ja naasevad klubi toetajate leeri. Siinkohal kutsume üles ettevõtjaid ja ettevõtlikke, kel läheb korda ala hea käekäik, võimalusel toetama petanki kui sporti.

Peame oluliseks talviste treeningvõimaluste olemasolu säilimise. Talvisel hooajal harjutavatele mängijatele annab see vormieelise suviseks hooajaks, mis väljendub tiitlivõistlustel, MM-l ja EM-l ning muudel kodustel ja rahvusvahelistel turniiridel parimate tulemuste saavutamisega.

Loodame näha kõiki huvilisi aktiivselt kasutamas Petangiklubi Kalev poolt loodud talviseid alaga tegelemise võimalusi.

Peatsete kohtumisteni petangiradadel!

Retro Petank 2010 korraldajad

04.02.2010