Kodulehekülg on läbinud uuenduskuuri


Eesti petangielu kajastav kodulehekülg on nüüdsest kättesaadav ka aadressil www.petank.ee. Lisaks on lehel tehtud nii tehnilisi kui sisulisi uuendusi.

8.01.2010 tegi EENet erandi ja rahuldas EPKLi taotluse saada endale ka teine .ee domeen, tänu millele jõuab petangilehele nüüdsest ka siis, kui sisestada brauseri aadressiribale petank.ee.

Lisaks sellele on tehtud veel mõningad muudatused ja täiendused:

Sisulehtede aadressid on nüüd otsimootori- ja inimsõbralikud - nt leht "Lühireeglid" asub aadressil www.petanque.ee/mangust/lyhireeglid/.

Petanque.ee uudistega saab kursis olla ka RSS-voo vahendusel.

Lehele on lisandunud mängijate andmebaas, mis on koostatud ankeetide põhjal, mille petankerid on ise täitnud. Kui petanker on ankeedis lubanud, siis kuvatakse tema sünnipäeva (sünnipäeva kuul kuni sünnipäevani) lehe üleval paremas nurgas. Kui keegi soovib ka ennast mängijate andmebaasi lisada, et endast teada anda ja saada EPKLilt võistlus- jm petangiinfot, siis palun saata kiri juhatuse e-maili aadressile.

Lisandunud on kaks uut sisulehte: Kuidas valida kuule? ning Kuulide erinevused. Loodetavasti leiab sealt midagi uut nii kogenud kui algaja mängija. Kui on ettepanekuid, kuidas neid (või muid) lehti võiks täiendada, siis sellest tuleks teada anda foorumis.

Edukat uut petangiaastat!

08.01.2010