Tule Hiiumaale võistlema!


Kahe võistluse asemel 1 või siiski 2…?
Kui alustasime 2 aastat tagasi taaskord Kärdlas võistluste korraldamisega kolmede EMV-ga, möödunud aastal kahtedega, siis nüüd keskendume vaid ühele Eesti meistrivõistlustele trios, mis toimub 8.-9. juulil juba tuttavatel Kärdla väljakutel!

Kuid see pole veel kõik!! Need, kes eelringist edasi ei pääse, saavad osaleda eraldi turniiril SIIG CUP! Täpne süsteem ja formaat selgub osalejate arvust, kuid sellega saavad kõik juba Hiiumaale sõitnud tiimid piisavalt mänge ja esmase ebaõnne korral teha vigade parandus.

Võistluste algus!
Reedel kell 16.45! peab Vallavanem võistluste avakõne ning kell 17.00 alustame juba eelringidega. Loodame reede õhtuks 3 eelringi mängitud saada.
Laupäeval kell 9.00 jätkame turniiriga ning eeldatavasti jõuame orienteeruvalt kella 17-ks meistrid selgitatud! 2021. aasta meistriteks krooniti Mihkel Filipenko, Veiko Proos ja Margus Berkmann, kõik Kärdla klubist.

Võistluste lõpetamine!
Kui lahingud peetud, siis ootame kõiki banketile/aftekale. Koht on täpsustamisel, kuid kindlasti Kärdla piires. Autasustame parimaid medalitega ning eriauhinnad on kindlasti ka SIIG CUP parimatele. Naudime head söödavat ja joodavat ning loomulikult seltskonda. Eelmise aasta turniiri lõpetamine läks üpriski hoogsalt ja vaevalt ka sel korral igav hakkab. Banketi alguse täpsustame juba kohapeal.

Kuidas ja millal tulla/minna?
Autoga tulles on soovitav varakult piletid broneerida www.praamid.ee. Reedel jõuab Rohukülast 14.30 laevaga ilusti kohale. Ilma autota tulijatel on kiireim viis lennukiga reisida www.saartelennuliinid.ee. Miinuseks on oht, et uduga lennuk ei lenda! Võistluspaik Kärdla mängudemaja alumine parkla.
Soovitav on võtta pikem puhkus Hiiumaaga tutvumiseks ja kuna Hiiumaa on suvel väga populaarne, siis palun broneerige majutuskohad ASAP.


Lisainfo: Margus Berkmann, 5277031, margusberkmann@gmail.com

Ootame rohket osavõttu ja kohtume Hiiumaal!

06.05.2022