Hiiumaa kutsub


Õnneks ei pea taaskord nelja aastat ootama!
Kui möödunud aasta võistlust tuli neli pikka aastat oodata, siis sel korral tuleb see Teieni vaid aastase vahega. Rekordilised 40 duplit ja 59 tulistajat ning hea tagasiside võistlejatelt andis piisavalt indu, et SK Kärdla Petanque on valmis kõiki petankereid võõrustama tulistamise ning paarismängu Eesti meistrivõistlustel 2.-3. juulil.

Kolme asemel kaks!
Möödunud aasta pühapäeva õhtune tripli finaal ei olnud päris selline, nagu nii tähtsa võistluse puhul olla võiks. Enamik võistlejaid olid juba mandrile suundunud ja ilma publiku ning erilise emotsioonita lõpp jäi hinge kripeldama ning sellest tulenevalt otsustasime pühapäevast võistlust mitte graafikusse “pressida”.

Reedel kell 16.45! peab Vallavanem võistluste avakõne ning kell 17.00 alustame tulistamisega. 2020. aasta meistrid Mihkel Filipenko ja Marju Velga, mõlemad Kärdla klubist. Autasustamine laupäeval.

Laupäeval selgitame välja 2021. aasta paarismängu meistrid. Eelmise aasta vihmast tingitud paus teeb ettevaatlikuks ning seetõttu läheme kindla peale välja, et lõpetada valges, mistõttu on võistluse avamine 8.15 ja mängude algus kell 8.30! Valitsevad meistrid Kärdla omad poisid Kaarel Mikk ja Mihkel Filipenko. Finaali vaatajate vahel loosime välja õnneliku võitja, kes saab 50 eurot!

Võistluste lõpetamine!
Kui lahingud peetud, siis ootame kõiki banketile/aftekale Linnumäe restosse/baari, kuhu võistluspaigast on jalutada vaid 850 meetrit! Autasustame mõlema päeva parimaid, naudime head söödavat ja joodavat ning seltskonda. Banketi algus 30 minutit peale finaali lõppu! Kelle ööbimiskoht on Kärdlast kaugemal ja aega napib, siis kasutage julgesti mängudemaja dushiruume ja garderoobe.
Banketil osalenute seast loosime välja õnneliku võitja, kes saab 50 eurot!
Osalemine tasuta ning rangelt soovituslik!! Andke varakult teada, et saaks laudu organiseerida!

Kuidas ja millal tulla/minna?
Autoga tulles on soovitav varakult pilet broneerida www.praamid.ee  Reedel jõuab Rohukülast 14.30 laevaga ilusti kohale. Kes plaanib laupäeval saabuda, siis 6.30 laevaga! Ilma autota tulijatel on kiireim viis lennukiga reisida www.saartelennuliinid.ee Miinuseks on oht, et uduga lennuk ei lenda! Võistluspaik Kärdla mängudemaja alumine parkla.
Kellel pikemaid puhkuse plaane pole, siis soovitav on pühapäevane tagasipilet samuti broneerida, aga soovitav on võtta pikem puhkus Hiiumaaga tutvumiseks.

Toetajad:
Võistlusi toetavad ja rikkaliku auhinnalaua katavad: COOP Hiiumaa, ATV Transpordi AS, Berku Eritööd OÜ ja peasponsor Faasion OÜ.

Lisainfo: Margus Berkmann, 5277031, margusberkmann@gmail.com

Ootame rohket osavõttu ja kohtume Hiiumaal!

03.06.2021