Kalendrimuudatused vol. 3


Väga keeruline on praegustes oludes teha tulevikukindlaid otsuseid. Ilmselt oleks lihtsam välja hõigata, et enne suve ei toimu midagi, aga seda ei soovi tõenäoliselt ükski tõsine petangimängija.

Koondise katsevõistlused on praeguste piirangute valguses ainus võistlus, mida on lubatud läbi viia. Loomulikult tuleb võistluse korraldamisel järgida kõiki Terviseameti juhiseid koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Võistkondadelt saadud tagasiside põhjal aga otsustasime leevendada (ehk teisisõnu taasavada) katsevõistlustele registreerimise tingimusi. Seoses mitmel puhul lähikondseks osutumisega, samuti piiriüleste reisipiirangute kehtestamisega jm sellisega on võistkondade koosseisudes lubatud muudatusi teha kuni reedeni s.o. 05.02.2021 kella 12:00-ni. Selleks ajaks peab olema tasutud ka osavõtutasu.

Samas on praegust seisu arvestades ülimalt tõenäoline, et veebruarikuu jooksul piiranguid ei leevendata, mistõttu vahetame võistluskalendris omavahel 20.-21.02 ja 06.-07.03 nädalavahetuste võistlused lootuses olukorra mõningasele normaliseerumisele. Kui siiski ka märtsikuuks piiranguid ei leevendata, siis tuleb ilmselt mõned sisehooaja võistlused tühistada või lükata edasi uude sisehooaega.

Üks on kindel – eeldada ei saa praeguses olukorras midagi. Otsuste tegemine on keeruline ja mõnele need ei pruugi meeldida, aga sellises seisus me praegu oleme ja sellega tuleb arvestada.

31.01.2021