Tule Hiiumaale võistlema!


Spordiklubi Kärdla Petanque kutsub kõiki petankereid üle nelja aasta taaskord Hiiumaale!

Eesti meistrivõistluse korraldamise au langes hiidlastele esmakordselt aastal 2000, kuid juba mõned aastad enne seda korraldati Kärdla Karika nimelist võistlust, kuhu kogunes võistlejaid üle vabariigi. Seega sai hiidlaste poolt korraldatavate võistluste traditsioon juba 1990-ndate lõpust ja kestis eestvedajate sõnul katkematult kuni 2016. aastani. Kõigel on oma loogiline lõpp ja nii rauges ka ca 20 aastat kestnud korraldamise jõud ka Kärdla klubi vanematel eestvedajatel. Saame aga rõõmuga teatada, et uued entusiastid on valmis kõiki Eesti petankereid taaskord Kärdlas vastu võtma. Kas saadakse hakkama või aetakse latt maha, seda näitab aeg ja hinnang tuleb juba võistlejatelt.

Esmakordselt on kavas ühe nädalavahetusega maha pidada kolmed Eesti meistrivõistlused!

Reede õhtupoolikul kell 17.00 alustame täpsustulistamisega, kus selgub nii naiste, kui meeste Eesti meister. Antud mänguformaat on huvitav ja kaasahaarav, kuid eestlaste seas pisut tagasihoidliku populaarsusega. Ehk saab see tendents muutuse ja võistlejaid koguneb rohkelt. Valitsevad meistrid Kadri Arunurm ja Andero Kelu.

Laupäeval kell 10.00 ootame kõiki paarismängu meistrivõistlustele, et välja selgitada 2020. aasta Eesti meisterpaar. Kuna paare on lihtsam kokku saada ja sobitada, siis võib eeldada, et nädalavahetuse rohkeima osavõtuarvuga turniir. Valitsevad meistrid Aimar Poom ja Marek Kolk.

Pühapäeval samuti algusega kell 10.00 selgitatakse juba prestiižseimas võistlusformaadis, ehk TRIOS, Eesti parim tiim. Loodetavasti on võistlejatel piisavalt energiat eelnevast kahest turniirist alles, et näidata kõrget taset ja suurt võitlusvaimu. Eelmise aasta meistrid Kevin-Sten Liik, Ruudi Väärtnõu ja Silver Kingissepp

Kuidas tulla?

Autoga tulles on soovitav varakult pilet broneerida www.praamid.ee. Reedel jõuab rohukülast 14.30 laevaga ilusti kohale. Ilma autota tulijatel on kiireim viis lennukiga reisida www.saartelennuliinid.ee. Miinuseks on oht, et uduga lennuk ei lenda! Võistluspaik Kärdla mängudemaja alumine parkla. Sisenege Nuutri, mitte Pae tänavalt!

Eriauhinnad!

Igale võitjale on lisaks aule, kuulsusele ja medalitele välja pannud 100 eurot FAASION OÜ! Olgu öeldud, et varumängijat kasutades tuleb trios jagada 300 eurot ja duplis 200 eurot. Lisaks on eriauhindade ja inventariga õla alla pannud COOP Hiiumaa.

Ühenda võistlemine ja puhkus!

Loodame, et pandeemia tõttu ära jäänud võistluste tõttu on petankeritel tuline tahtmine oma oskusi näidata ja kus siis veel, kui mitte Eesti meistrivõistlustel. Kuna lendamine ja välisriikides puhkamine on komplitseeritud, siis soovitame lisaks võistlemisele ühtlasi oma puhkus HIIUMAAL veeta! https://www.puhkaeestis.ee/et/ponevad-paigad/saared/hiiumaa

Lisainfo: Margus Berkmann, 5277031, margusberkmann@gmail.com

Ootame rohket osavõttu ja kohtume Hiiumaal!

05.06.2020