On valminud 2020. aasta kalendriprojekt


Palun tutvuge ja andke tagasiside oma klubi kaudu juhatuse meiliaadressile -  juhatus@petanque.ee

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xHaxSE54H59kx062e6DZxbha1pjQYIKbNEWqBc3wPTE/edit?usp=sharing

Oleme valmis saanud esialgse 2020. aasta kalendriprojekti. Kalender on nüüd 1.01.-31.12. 2020 ja pole enam talve- ja suvekalendrit. Mõningad selgitused juurde:

1. Klubide Karikas on kantud hetkel kahte kohta. Novembris peaks selguma kas järgmisel aastal muutub EURO CUP korraldus. Plaanis on see teha ka 1x aastas ilma kvalifikatsioonita. Ehk siis aasta lõpus Prantsusmaale kõik klubid kokku. Kui see saab nii olema, siis toimub meie Klubide Karikas suvel juuli viimasel nädalavahetusel. Kui jääb vanaviisi siis mai alguses.

2. Plaanis on katsetada ja teha EMV kahe nädalavahetusega ehk siis R,L ja P. Reedeks jääks singel ja tulistamine. Laupäev - pühapäev duplid ja triod. Palun siin kindlasti kaasa rääkida. Arvamusi on tulnud palju ja võiks öelda, et pooled soovivad uut varianti ja teine pool kellele see üldse ei sobi. Palun küsige oma liikmete käest, kas see oleks reaalne ja võimalik. Arvestades, et kalender on avalik enne uue aasta algust, mis tähendab, et puhkust või üksikuid puhkusepäevi on võimalik väga pikalt ette planeerida

3. Baltic Singel Mastersile (Lätis) pääsevad 5 meest ja 5 naist, kes on parimad ESMV-l üksikmängus. Singli EM-le Riiga eraldi katsevõistlust ei tule sinna pääsevad esindama EMV-üksikmängu võitjad.

4. Talvise klubide sarja 2 paremat klubi saavad õiguse osaleda mai kuus Baltic Sea Cup for Clubs mille korraldus on seekord meie kanda. Klubide Karika võitja pääseb EURO CUP-le.

5. Eraldi reitinguvõistlusi ei tule. Reitingu arvestusse lähevad ESMV-d ja EMV-d.  EMV 55+ reitinguarvestusse ei lähe, sest sellel võistlusel ei saa kõik osaleda.    12-st võistlusest läheb arvesse 9.

6. Klubidel on võimalus korraldada ise erinevaid võistlusi - see on ka üks põhjustest, miks plaanime EMV-d kahele nädalavahetusele koondada. Palun avaldada ka soovi EMV -te, Klubide Karika ja Baltic Sea Cup for Clubs korraldamises.

7. Küsimus suurele ringile -  Millist varianti pooldate EMV-te puhul:

1. variant - kinnised ehk osaleda saab ainult EPKL litsentsiga, vahet pole mis riigi kodakondne 

2. variant - pool-lahtised ehk osaleda saavad Eesti kodakondsed ükskõik mis riigi litsentsiga + välismaalased EPKL litsentsiga 

3. variant - päris lahtised ehk nagu tennises Prantsusmaa või USA lahtistel, osaleda saavad kõik  

  

Ootame Teie ettepanekuid, arvamusi, soove, ideid, vastuväiteid võistluste korraldamises. Palun kõikidel klubidel anda vastus 17. septembriks. Ka vastus: Pole midagi lisada - on vastus. 

Parimate soovidega

EPKL juhatus 

05.09.2019