Sisemeistrid segapaarismängus Rõõm ja Kelu, reitinguvõistluse medalid jäid Ida-Virusse


Laupäeval Ida-Virumaal toimunud Eesti sisemeistrivõistlusel segapaarismängus tulid meistriks Maris Rõõm ja Andero Kelu. Pühapäeval Voka petangihallis peetud reitinguvõistluse trios võitsid Tõnis Neiland, Tanel Vähk ja Ivar Viljaste.

8. Eesti sisemeistrivõistlusele segapaarismängus registreerus rekordiline arv võistkondi - 21. Esmakordselt Eesti sisemeistrivõistluste ajaloos peeti võistlus kahes asulas samaaegselt - seitsmest puulist neli mängis Kohtla-Järvel Vanalinna petangihallis ja kolm Voka petangihallis. Pärast puule selgitati kohad 1-14 kuue väljakuga Voka petangihallis, viimased 7 kohta mängiti välja Kohtla-Järvel. 

Pikast ja väsitavast võistluspäevast väljusid võitjatena Maris Rõõm ja Andero Kelu, alistades finaalis Aigi ja Kalle Orro 13:10. Rõõm/Kelu mängisid loosi tahtel kokku vaid 4 mängu ja kõik Voka petangihallis, samas kui Orrod mängisid kõigepealt 2 mängu Kohtla-Järvel ja siis 4 mängu Vokas. Ülitasavägises pronksikohtumises võitsid Oksana Rõndenkova ja Oleg Rõndenkov 13:12 paari Karoliina Sild/Tõnis Neiland.

Võistluse tulemused

Pühapäeval peeti Voka petangihallis reitinguvõistlus triodele, kus Ida-Viru külalistele medaleid ei jagunud. Finaalis võitis võistkond kooseisus Tõnis Neiland, Tanel Vähk, Ivar Viljaste võistkonda Matti Vinni/Ülo Piik/Kenneth Muusikus 13:7. Kolmanda koha võtsid samuti idavirukad Janek Tarto, Sirje Viljaste ja Kristo Viljaste, alistades 13:2 Tallinna võistkonna Margus Strööm/Marek Lehis/Margo Peebo.

Võistluse tulemused

Pärast nelja sisehooaja reitinguvõistlust juhib 108 punktiga reitingutabelit Margo Peebo, kuid vaid ühe punkti kaugusele jäävad nii Kalju Olmre kui ka Kadri Arunurm.

Vaata reitingutabelit siit

16.12.2018