Suvehooaja reitingu paremik on juba mõnda aega tagasi selgunud.


Toome siis ka siin välja naiste, meeste ja juuniorite tublimad petankerid.

Alustame juunioritest. Selle suve tublimaks juunioriks on Läänemaa poiss Kevin Sten Liik, kes kogus suve peale kokku 604 punkti, osales 12-st võistlusest üheksal ja saavutas üldreitingus 16.koha. Teisel kohal on Ida-Virumaa poiss Oskar Sepp. Oskar kogus 240 punkti neljalt võistluselt.. Kolmandal kohal on samuti Ida-Virumaa poiss Henri Mitt. Henri osales viiel võistlusel ja kogus kokku 227 punkti

Naistest on parima tulemuse saavutanud Katri Aavekukk - 1147 punkti. Üldreitingus on Katri kolmandal kohal. Eesti meistrivõistlustelt sai Katri kolm esikohta ja ühe pronksi. Teise koha saavutas Ida- Virumaalt Aigi Orro - 981 punkti. Üldreitingus 5.koht. Kolmandal kohal on Viljandimaalt Varje Reede - 971 punkti. Üldreitingus 8.koht.

Meestest on esimesel kohal Saaremaa mees Urmo Auväärt - 1136 punkti. Urmo osales kõikidel võistlustel. Samuti osales kõikidel võistlustel ka teine Saaremaa mees Marek Kolk, kes on reitingus teisel kohal 1081 punktiga. Kolmandaks tuli Hiiumaa mees Ruudi Väärtnõu - 972 punkti.

Järgmise hooaja litsentsid on endale välja mänginud ka 4.-6. koha mehed ja naised. Marge Mägi, Maive Sein, Mare Kingissepp, Kalle Orro, Janek Kiisk, Silver Kingissepp.

Palju õnne kõigile!

26.10.2018