Möödunud nädalavahetusel selgitati välja värsked Eesti meistrid segatrios ja mängiti RV paarismängus


Eesti meistrid segatrios 2016 on Angelika ja Toomas Tauk ning Kaido Kopel. RV paarismängus võitsid Marek Kolk ja Urmo Auväärt.

18.-19.06 toimusid Läänemaal Uuskalda spordi- ja puhkekeskuse petangiväljakutel Eesti meistrivõistlused segatriodele ja reitinguvõistlus paarismängus. 

Laupäeval toimunud Eesti meistrivõistluste segatriodele võidu viis koju Saku PK võistkond Angelika ja Toomas Tauk ning Kaido Kopel, kes finaalimängus alistasid võistkonna Kadri Veljend, Marek Kolk ja Urmo Auväärt seisuga 13:11. 

Kolmanda koha saavutas segatrio Sirje Viljaste, Ivar Viljaste ja Kalju Olmre, kes võitsid tiimi Kadri Arunurm, Mait Metsla ja Matti Vinni seisuga 13:8. Kokku osales 10 võistkonda.

Võistlustulemusi saab vaadata SIIT.

Laupäevane ilmataat pakkus mängijatele pisut ekstreemsemaid mängutingimusi - trotsida tuli nii vihma kui tugevat tuult. 


Pühapäeval pehmemates ilmaoludes toimunud reitinguvõistluse paarismängus võitsid Marek Kolk ja Urmo Auväärt, kes finaalimängus alistasid võistkonna Svetlana Veski, Andres Veski ja Ülo Piik seisuga 13:12. 

Kolmanda koha saavutasid Mihkel Palk ja Tiit Palk, kes viisid mängu võiduni duo Ivar Viljaste ja Kalju Olmre üle seisuga 13:9. Kokku osales 16 võistkonda. 

Võistlustulemusi saab vaadata SIIT.

Palju õnne võitjatele ja esikolmikule!

21.06.2016