Aasta esimesed võistlused


2015 aasta esimesteks võistlusteks olid reitinguvõistlused triodele ja paarismäng.

Edukas oli nädalavahetus Silver Kingissepale ja Margus Limbergile, samuti ka Kaarel Mikk`ule ja Mihkel Filipenkole, kes mõlemal päeval mahtusid esikolmikutesse. Laupäevases triomängus saavutasid Silver ja Margus koos Aivar Sein`aga esikoha, võites kindlalt finaalkohtumise Harry ja Aigar Lusbo ning Marek Kolk`i ees seisuga 13:3   Kolmanda auhinnalise koha võitles välja võistkond Kaarel Mikk, Mihkel Filipenko, Kalju Olmre, kohtumine Eve Oidsalu, Kaspar Sein, Egert Kingissepp lõppes seisuga 13:6

Pühapäeval osales paarismänguvõistlustel 16 võistkonda.  Edukaim duo sellel võistlusel oli Merike Aava, Katre Aavekukk,  kes finaalis alistasid Kaarel Mikk`u ja Mihkel Filipenko seisuga 13:9 ning kolmanda pronksise auhinna saavutas duo Silver Kingissepp, Margus Limberg võites napilt kohtumise 13:11 Mare Kingissepa, Kalju Olmre ees.

Järgmised võistlused toimuvad Kohtla-Järvel juba 24.- ja 25. jaanuaril. Laupäeval toimuvad Eesti Meistrivõistlused segatriodele, kus vajalik võistkonda vähemalt üks naismängija. Pühapäeval toimub reitinguvõistlus paarismängus.

Ajakava sõltub registreerujate arvust ja avaldatakse reedel 23.jaanuaril.

Registreerimine on alanud aadressil juhatus@petanque.ee kuni 22.jaanuar.2015

 

13.01.2015