Viimased uudised

Eestlased valmistuvad tiitlivõistlusteks
09.08.2011

Augustikuu teises pooles mängib Eesti meeskond Rootsi meeste EMil. Oktoobrikuus toimub Türgis naiste ja juunioride MM. Selgunud on samuti tuleva aasta tiitlivõistluste ajad ja kohad.

PILDID! Tulistamises parim Veiko Proos
07.08.2011

Pühapäeval Kohtla-Järvel peetud Eesti 11. meistrivõistlused tulistamises võitis kuuendat korda Veiko Proos.

PILDID! Kohtla-Nõmmel võitis Maestro trio
06.08.2011

Kohtla-Nõmmel peetud Eesti petangi triode GPetapi võitis Tallinna SK Maestro Petanque trio Tõnis Neiland/Arvi Palla/Kalju Olmre. Pühapäeval selgitatakse Kohtla-Järvel Eesti meistrid tulistamises.

Nädalavahetusel jagatakse reitingupunkte Ida-Virumaal
05.08.2011

Eeloleval nädalavahetusel peetakse laupäeval Kohtla-Nõmmel Eesti GPetapp triodele ning pühapäeval on Kohtla-Järvel kavas Eesti 11. meistrivõistlused tulistamises.

SK Optima sai EuroCupi 1. ringis teise koha
01.08.2011

30.-31. juuli Slovakkias Bratislavas toimunud Euroopa klubide karikavõistluste 1. ringis sai Eestit esindav klubi SK Optima teise koha, mis tagas edasipääsu teise ringi.

ESVLi meistrivõistlused võitis Ida-Virumaa
30.07.2011

Laupäeval Tallinnas, Kalevi staadionil hoolimata pidevast vihmasajust 59 petankeri osavõtul toimunud Eestimaa spordiveteranide liidu meistrivõistlused võitis võistkondlikult Ida-Virumaa.

Laupäeval selguvad ESVLi meistrid üksikmängus
27.07.2011

Eeloleval laupäeval selguvad Tallinnas, Kalevi petangiväljakutel Eesti spordiveteranide liidu meistrid 1976. aastal ja varem sündinud petankerite seas. Võistlustele registreerus 58 petankerit Läänemaalt (14), Ida-Virumaalt (20), Järvamaalt (2), Harjumaalt (3), Lääne-Virumaalt (3), Tartumaalt (6), Viljandimaalt (7) ja Võrumaalt (3).

Reitingukalender ületas ekvaatori
25.07.2011

Eesti reitingutabelit juhivad pärast nädalavahetusel Kärdlas peetud võistlusi ja enne viimast kuut võistlust Roger Viks ja Külli Kariste.

PILDID! GPetapi võitsid Kärdlas Münt/Berkmann/Proos
24.07.2011

Pühapäeval sujuvalt kulgenud petangi GP triode etapi Kärdlas võitis meeste EMiks valmistuv trio Meelis Münt/Margus Berkmann/Veiko Proos. Kui esimesel, maikuus Valgas toimunud triode GP etapil oli osalevaid võistkondi 11, siis Kärdlasse kogunes mängumõnu nautima koguni 16 triot. Avaetapi võitnud Roger Viks/Harry Kanistik/Martin Mänd said Kärdlas neljanda koha, kuid on siiski triode seas kokkuvõttes esikohal.

PILDID! Paarismängu meistriks tulid Münt/Berkmann
23.07.2011

16 duot selgitasid laupäeval Kärdlas Eesti meistri paarismängus. Finaalis said eelmise aasta kolmandad Meelis Münt/Margus Berkmann viimaseks jäänud voorus 3 punkti ja võitsid tiitlit kaitsnud paari Roger Viks/Martin Mänd 13:11. Pronksi said Harry Kanistik/Veiko Proos. Homme jagatakse Kärdlas sel hooajal kuuendat korda reitingupunkte, kavas on triode GPetapp.

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51