31.08.2013

Eestit esindavad Oskar Sepp (Mäetaguse Sk), Harry Lusbo Võru SK Küti) ja Kuno Kolk (PK Kalev), treener- esindajana Marek Kolk (PK Kalev).

Suvehooala parimad on selgunud.
13.08.2013

Nädalavahetusel peeti Tallinnas Kalevi väljakutel suvised viimased Eesti Meistrivõistlused.

Viimased reitingupunktid jagatakse Tallinnas
08.08.2013

Eeloleval nädalavahetusel peetakse Tallinnas kaks viimast Eesti Meistrivõistlust, kus on võimalik koguda veel viimaseid reitingupunkte.

Petankerite seas on sirgumas tubli järelkasv
06.08.2013

Juuniorite MMle sõitev Oskar Sepp näitas möödunud nädalavahetusel Läänemaal väga tublit petangimängu.

Petankereid oodatakse Haapsalu lähistele võistlustele
25.07.2013

3-4.augustil toimuvad Läänemaal UusKalda petangiväljakutel järgmised Eesti Meistrivõistlused ja reitinguvõistlus.

Kohtla-Järve SHK alustab homme sõitu EuroCupile
23.07.2013

Eelmise aasta juulis võitis Eesti klubide karikavõistluste esikoha Kohtla-Järve SHK ja saavutas sellega õiguse sõita EuroCupile 2013

Kärdlas selgusid Eesti Meistrid paarismängus
23.07.2013

Laupäeval, 20.juulil toimus Kärdla Mängude Maja petangiväljakutel suurte tuulte pöörises EMV paarismängus. Finaalkohtumise ja Eesti Meistri tiitli võitsid Margus Berkmann ja Meelis Münt seisuga 13:4 Merike Aava ja Katri Aavekukk ees.

Kutse Kärdlasse võistlustele
16.07.2013

Eeloleval nädalavahetusel toimuvad Hiiumaal, Kärdla Mängude Maja petangiväljakutel järjekordsed petangivõistlused.

Balti Cup 2013 on lõppenud
14.07.2013

Balti karika viimane etapp toimus laupäeval 13.juulil Eestis, Valga Pedeli jõeäärsetel petangiväljakutel.

Tartus selgusid ESVL suvemängude parimad
07.07.2013

Kaks päeva kestnud võistlused selgitasid Eesti Spordiveteranide Liidu suvemängude karikaomanikud.

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49