Vahetusid võistlushooajad.

Möödunud nädalavahetusel sai pandud lõpupunkt suvehooajale 2014 ja stardipauk anti talvehooajale 2015

Laupäeval 22. novembril toimus Tallinnas, Kotka tänava uues petangihallis, esimene sisehooaja reitinguvõistlus trios, mis oli jagatud kahe päeva peale. Laupäeval toimusid puulide mängud ja pühapäeval toimusid karika mängud. Võistlustel osales tagasihoidlikult vaid 13 triot ja pühapäeva lõpetasid võidukalt Merike Aava, Margus Berkmann, Kaido Kopel, Veiko Proos , kes alistasid finaalkohtumises 13:3 tiimi Eve Oidsalu, Egert Kingissepp, Kaspar Sein.
3. koha saavutasid Silver Kingissepp, Margus Limberg, Aivar Sein, kes võitsid tasavägise kohtumise 13:12 võistkonnaga Külli Kariste, Katre Aavekukk, Kalju Olmre.

Laupäevaõhtune meeleolukas ja osavõturohke suvehooaja lõpupidu toimus Buffalo Pubis. EPKL president Meelis Münt ja juhatuse liige Merike Aava tegid kokkuvõtteid möödunud suvehooaja tegemistest  ja autasustasid paremaid. Auhinnad anti reitingu kuuele paremale naiste ja meeste arvestuses ning kolmele parimale juuniorile.

Parim juunior on Oskar Sepp, teine koht Harry Lusbo ja kolmas Anna Liisa Kattai, auhinnaks meened.

Naiste ja meeste arvestuses esimesed kolm kohta said rahalise auhinna ja meene ning IV kuni VI koht 2015.a. litsentsi ja meene.

Parim naiste arvestuses on Eve Oidsalu, teine Merike Aava, kolmas Varje Reede. Neljas koht Marina Vallik, viies Katri Aavekukk  ja kuues Maive Sein.

Parim meeste arvestuses on Marek Kolk, teine Martin Mänd, kolmas Aimar Poom. Neljas koht Ivar Viljaste, viies Kaido Kopel ja kuues Kalju Olmre.

Palju õnne parimatele ja edu edaspidiseks kõigile.