Sisehooajast on pooled võistlused peetud.


Sisehooaeg 2014 ületas niiöelda ekvaatori. 15 reitinguarvestusse minevast võistlusest on toimunud 8 ja ees ootab veel 7 võistlust.

Nädalavahetusel toimusid Tallinnas Kalevi petangihallis reitinguvõistlused, laupäeval triodele ja pühapäeval paarismängus. Laupäevasest triovõistlusest võttis osa 12 võistkonda, asetudes 4 puuli. Finaalmängus alistas võistkond koosseisus K.Olmre/A.Palla/K.Mikk seisuga 13-5 võistkonna M.Limberg/A.Sein/S.Kingissepp. Sama seisuga, 13-5 lõppes ka pronksimäng. Kolmanda koha võitis võistkond koosseisus A.Treiman/I.Vaho/M.Münt, neljadaks jäi võistkond S.Viljaste/A.Välja/A.Viisitamm

Pühapäevasest paarismängust võttis osa 13 duot. Finaalkohtumine oli põnev, pakkudes palju pingelisi hetki. Võistluse võitsid Eve Oidsalu/Kaido Kopel, seisuga 13-11 Silver Kingisepa/Margus Limbergi ees. Kolmanda koha mäng lõppes seisuga 13-6, võitis duo Kalju Olmre/Kaarel Mikk, naisduo Marina Vallik/Katrin Tiido ees.

Reitinguarvestust läks pärast viimaseid võistlusi juhtima Kalju Olmre, möödudes Kaido Kopelist, kolmandal kohal on Arvi Palla, neljandal Kaarel Mikk. Marek Kolk langes esikohalt viiendaks, kuuendal kohal on Toomas Reede. Parim naismängija on endiselt Katrin Tiido, järgnevad talle Marina Vallik ja Varje Reede. Punktivahed on suhteliselt väikesed ja peaaegu pooled võistlused on ees, seega on paljudel veel võimalus reitinguarvestuses kaasa lüüa, hästi mängida, punkte koguda ja reitinguarvestuse auhindu võita.

Välised külmakraadid on tasapisi ka petangihalli sisemist temperatuuri mõjutanud ja järgmistel võistlustel, eeloleval pühapäeval 2.veebruaril, tuleb mängijail kindlasti arvestada sellega, et soojad riided kuluvad hädasti ära.

Pühapäeval, 2.veebruaril on kõik petankerid oodatud reitinguvõistlusele trios. Registreeruda saab kuni 30.jaanuarini kella 21.00-ni e-maili aadressil: juhatus@petanque.ee

 

28.01.2014