Kärdlas selgusid Eesti Meistrid paarismängus

Laupäeval, 20.juulil toimus Kärdla Mängude Maja petangiväljakutel suurte tuulte pöörises EMV paarismängus. Finaalkohtumise ja Eesti Meistri tiitli võitsid Margus Berkmann ja Meelis Münt seisuga 13:4 Merike Aava ja Katri Aavekukk ees.

Kolmanda koha ja pronksmedalid kaela võitsid Roger Viks ja Martin Mänd seisuga 13:7 Kaido Kopeli/Hardo Sokk ees. Võistlusest võttis osa selle suve rekondarv võistlejaid, 31 võistluspaari.

Tuuline oli ka pühapäev, mil toimus reitinguvõistlus Trios. Finaal kulges ülekaalukalt 13:0 võitjate Merike Aava/Hardo Sokk/Urmas Berkmann kasuks, Kalju Olmre/Arvi Palla/Margus LImberg jäid teisele kohale. Kolmanda koha kohtumine kulges tasavägiselt, kus võitjaks tuli Margus Berkmann/Meelis Münt/Kaido Kopel 13:11 Marju Velga/Külli Karite/Katri Aavekukk ees.

Suviseid reitinguvõistlusi on jäänud veel 4 võistlust, Haapsalus 3-4.august ja Tallinnas 10-11.august. Üldarvestuses juhib reitingut Kalju Olmre, Kaido Kopeli ja Katri Aavekukk ees. Meeste arvestuses on parimad K.Olmre, K.Kopel, I.Viljaste ning naiste arvestuses juhivad Kadri Arunurm, Katri Aavekukk, Merike Aava. Juuniorite parimad on Kuno Kolk, Oskar Sepp, Paul Kolk. Reitingutabel : http://www.petanque.ee/reiting/