Sisehooaeg 2013 on lõppenud

Nädalavahetusel toimunud viimaste võistlustega lõppes ka talvine hooaeg ja nüüd on aeg kokkuvõtteid teha ja lõplikud reitingupunktid kokku lüüa.

Laupäeval toimusid Kalevi petangihallis Eesti sisemeistrivõistlused trios, mille võitsid Martin Mänd, Meelis Münt ja Roger Viks. Teise koha viisid koju Merike Aava, Eve Oidsalu, Hardo Sokk ning kolmanda koha võitlesid välja Margus Berkmann, Veiko Proos ja Kaido Kopel

Pühapäeval jagati viimased reitingupunktid GP etapil paarismängus, mille võitsid Veiko Proos ja Margus Berkmann, kes alistasid finaalimängus duo Arvi Palla ja Kalju Olmre. Kolmanda koha saavutasid Andres Veski ja Ruudi Väärtnõu.

Viimaste võistlustega pürgis reitingu liidriks Kalju Olmre 87 punktiga. Teisele kohale kerkis Margus Berkmann samuti 87 punktiga ja kolmandat kohta jagavad varasemalt pikalt esikohta hoidnud Ivar Viljaste ja Silver Kingissepp 81 punktiga.
Naiste arvestuses viimaste võistlustega tugeva tõusu teinud Marju Velga ja Külli Kariste jagavad esikohta 51 punktiga. Kolmanda koha saavutas Kadri Arunurm 47 punktiga.