Viks ja Vaga võitsid ka Valga karikavõistlused

Pühapäeval jätkus petanginädalavahetus Valga karikavõistlustega paarismängus, kus esikoha võtsid teist päeva järjest Roger Viks ja Rainer Vaga. Ühtlasi jagati selle suve viimased reitingupunktid.

Viks/Vaga alistasid finaalis Tartu duo Aimar Poom/Anti Alasi seisuga 13:6. Kolmanda koha kohtumises võitsid Tõnis Neiland ja Kalju Olmre paari Taavi Kallas/Marek Kolk 13:11. Kogu paremusjärjestust saab näha siin. Võistluse pildid: http://www.snap.ee/user/liisi09/album/valga_karikas_petanque_2010a_ (autor: Toomas Reede).

22 võistkonnast oli Valga paare koguni 8, mis on võrreldes eelmise aasta ühe kohaliku paariga suurepärane tulemus. Kaks neist jõudsid ka kaheksa parema hulka.

Reitingutabeli üldarvestuses Valga petanginädalavahetus muutusi ei toonud - võitja on teist aastat järjest Roger Viks, teine on Martin Mänd ja kolmas Meelis Münt. Naiste reitingus mängisid Valga võistlused aga suurt rolli - kui seni juhtis naiste reitingut Kadri Arunurm, siis pärast Eesti meistrivõistlusi segatrios ja Valga karikavõistlusi paarismängus on reitinguvõitja naiste arvestuses Merike Aava. Teise koha saavutas Marju Velga ja kolmanda Kadri Arunurm.