Nädalavahetusel selgusid reitinguvõitjad paarismängus ja Eesti sisemeister tulistamises

Laupäeval toimus Tallinna petangihallis reitinguvõistlus paarismängus ja pühapäeval selgitati parim tulistaja.

Reitinguvõistlusel osales 11 võistkonda. Mängiti 4 vooru šveitsi ja karikas. Kolmanda koha saavutasid Eve Oidsalu ja Hardo Sokk, teisele kohale jäid Alari Keedus ja Ülo Piik ning võidu viisid koju Ivar Viljaste ja Tanel Vähk.

Eesti sisemeistrivõistlustel tulistamises osales 16 võistlejat ja nened seas üks naine. Peale esimest viskevooru pääsesid veerandfinaali Andero Kelu 32 p., Ülo Piik 29 p., Ivar Viljaste 29 p. ja Hardo Sokk  28 p.

Teisest voorust pääsesid edasi Veiko Proos 26+23=49p., Kaido Kopel 24+21=45p., Jaan Joonas 21+16=37p. ja Margo Peebo 23+13=36p.

Veerandfinaalist pääsesid edasi Andero Kelu 30p., Ülo Piik 32p., Kaido Kopel 23p. ja Veiko Proos 38p. Poolfinaalis kohtusid Veiko ja Kaido  22-15 ning Andero ja Ülo 16-27. Kolmanda koha saavutas Kaido Kopel 29p. Finaal lõppes seisuga 37-26. teine koht Ülo Piik ja Eesti sisemeistriks tuli Veiko Proos.