Nädalavahetusel sai Ida-Virumaal maha peetud Eesti meistrivõistlused üksikmängus ja tulistamises


Laupäeval toimusid Jõhvis EMV üksikmängus. Kohal oli 23 meest, 9 naist ja 4 juuniorit. Nagu ikka võib ka siin tulla üllatusi ette. Ilm oli ilus ja päikeseline ja võistluspäev sujus hästi.

 

Juunioritele sai tehtud eraldi võistlus, sest osales ka üks uus juunior ja et mitte kohe ära ehmatada meestega koos võisteldes, panime nad omavahel mõõtu võtma. Esikoha saavutas kohalik juunior Oskar Sepp. Teise koha napsas omale Harry Lusbo ja kolmandaks tuli Romek Tarto napi 13:12 võiduga Kevin Sten Liik ees.

Naistest võttis seekord esikoha Triin Gretel Tauk, kes iga mäng edasi nagu sulandus mänguplatsiga üheks. Teise kohaga pidi leppima Marge Mägi ja kolmandaks tuli Kertu Palm.

Meestel oli võidu võtjaks Ivar Viljaste, kes alistas finaalis Kaido Kopeli ja kolmanda koha saavutas Aimar Poom.

Kõiki tulemusi ja paremusjärjestust saab vaadata siit: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=507

Pühapäevasel tulistamise võistlusel osalesid juuniorid koos meestega ja kokku tuli 26 mees- ja 6 naisvõistlejat. Seekord tehti meestele jälle säru ja esikoha napsas endale juba varemgi võitnud Harry Lusbo. Teise ja kolmanda koha viisid koju aga veteranide klassis võistlevad Ivar Viljaste ja Kalju Olmre. Ning neljas kohtki läks juuniorile Oskar Sepp. Päeva parima tulemuse viskas kolmanda koha mängus Kalju Olmre, milleks oli 29 punkti.

Naiste parimaks tuli Kadri Arunurm päeva teise tulemusega 28 punkti. Teise koha viis koju Merike Lusbo ja kolmanda Mare Kingissepp.

Tulemusi ja paremusjärjestust saab vaadata siit: http://www.petanque.ee/index.php?id=103761&cid=508

    

Tulistamise parimad:

 

 

12.06.2017