Välishooaja esimesed võistlused.


Nädalavahetusel toimusid meie kaunis Kadrioru pargis ja ilusas kevadilmas välishooaja 2015 esimesed reitinguvõistlused, et rahulikult sisse elada algavasse hooaega ja välistingimustesse.

Laupäeval toimus reitinguvõistlus triodele ja osavõtjaid kogunes 14 võistkonda. Esimesed esikohad, medalid ja auhinnad viisid koju Martin Mänd, Kaarel Mikk ja Mihkel Filipenko võites finaalis 13:5 võistkonda Merike Aava, Kadri Arunurm, Kalju Olmre. Kolmanda auhinnnalise koha võitles välja võistkond Arvi Palla, Karl Räis, David Lukas.

Pühapäevaseid võistlejaid paarismängus kogunes kokku 21 võistkonda. Võistlejad jagunesid seitsmesse puuli  ja edasipääsuks mängiti 1/16 karikas ehk vahevoor selgitamaks esimesed kaheksa võistkonda. Ülekaalukalt lõpetasid päeva parimana Margus Strööm ja Jaanus Kasper viies koju medalid ja auhinnad. Teine koht Karl Räis, David Lukas. Kolmanda koha kohtumine oli tasavägisem ja lõppes alles siis, kui teised kõik olid juba koduteel. Seisuga 13:9 saavutas võidu Marek Kolk ja Aimar Poom jättes neljandale kohale Martin Mänd, Kaarel Mikk`u.

Kahjuks lahkusid poole võistluse pealt kaks võistkonda: Margus Berkmann,Kaido Kopel ja Arti Lindvest,Jaanus Otsman. Igale mängijale on juhendi ja reeglite järgi määratud trahv 13 eurot ning enne järgmisest võistlusest osa võtta ei saa, kui trahv on tasutud.

Järgmised võistlused juba laupäeval Haapsalus, kus toimub EM/MM katsevõistluste 1. etapp. Kuna naiste katsevõistlustele registreerus vaid 2 võistkonda, siis neil toimub vaid finaaletapp, meeste katsevõistlusele registreerus kolm võistkonda ning neil toimuvad kõik etapid.

 

 

 

 

13.05.2015