Eelviimased võistlused Kohtla-Järvel

Nädalavahetusel toimusid Kohtla-Järve Vanalinna petangihallis talvehooaja eelviimased võistlused triodele ja paarismängus.

Laupäeval toimunud reitinguvõistluse triodele võitis kohalik Kohtla-Järve SHK võistkond koosseisus Sirje Viljaste, Aarne Välja, Ivar Viljaste. Finaalkohtumine lõppes seisuga 13:7 ja teise koha saavutas PK WICIA tiim Silver Kingissepp, Egert Kingissepp, Margus Limberg. Kolmanda koha võitsid ülekaalukalt 13:5 Katri Aavekukk, Külli Kariste, Merike Aava ning neljanda koht tuli vastu võtta Oskar Sepp, Jaan Sepp, Pjotr Nikkaril. Kogu paremusjärjestust saate vaadata: http://www.petanque.ee/index.php?id=103657&cid=350
Pühapäeval toimunud reitinguvõistluse paarismängus võitis võistkond Jaanus Kasper, Margus Strööm, kes finaalis alistasid 13:6 kohalikke Kohtla-Järve SHK mängijaid Matti Vinni, Mait Metslat. Kolmas koht jällegi ülekaalukalt 13:3 Katri Aavekukk, Merike Aavale, kes võitsid Sirje Viljastet, Pjotr Nikkarit

Talvehooaja viimased võistlused toimuvad kahe nädala pärast Tallinnas, 25 ja 26.aprillil. Viimaseid reitingupunkte on võimalik koguda veel osa võttes viimasest Eesti sisemeistrivõistlusest triodele ja reitinguvõistlusest paarismängus.