Eesti sisemeistrid paarismängus on Aarne Välja ja Ivar Viljaste.


Nädalavahetuse võistluste mõlema päeva esikolmikus korduvad mitmed nimed.

Laupäeval 21.märtsil Tallinna petangihallis toimunud Eesti sisemeistrivõistlused duodele võitis pikaajalisema mängukogemusega võistkond Aarne Välja, Ivar Viljaste, kes alistas finaalkohtumises Kaarel Mikk, Mihkel Filipenko tiimi seisuga 13:10. Pronksmedalid said tasavägises heitluses Silver Kingissepp, Margus Limberg, kes suutsid 13:12 tulemuse välja mängida enne vastasvõistkonda - Margus Strööm, Lauri Viirlaid.

Pühapäeval toimus Tallinna petangihallis tavapärane reitinguvõistlus triodele. Petangihuvilisi piinab arvatavasti kevadväsimus, sest osavõtjaid tiime oli seekord vähevõitu, vaid üheksa.Võitis võistkond Egert Kingissepp, Silver Kingissepp, Margus Limberg seisuga 13:11 võistkonna Kaarel Mikk, Mihkel Filipenko, Kalju Olmre ees.
3. koht tuli kindlamalt 13:7 , võitis võistkond Eve Oidsalu, Kaido Kopel, Thibaut Sergeï Mathon ja neljandaks jäid Katri Aavekukk, Külli Kariste, Marju Velga.
Palju õnne esikolmikutele !!

Sisehooaeg hakkab lõpu poole jõudma. Jäänud on veel vaid 4 võistlust, millest järgmised, reitinguvõistlused toimuvad Kohtla-Järvel. 11 ja 12. aprill ootab Kohtla-Järve Vanalinna petangihall kõiki jõudu katsuma reitinguvõistlustel triodele ja duodele. Kuu lõpus, 25 ja 26. aprillil on viimane võimalus reitingupunkte koguda Tallinnas, kus selgitame välja Eesti sisemeistrid trios ja hooaja lõpetab reitinguvõistus paarismängus. Paljudel petankeritel on võimalus veel pürgida reitingutabelis esikolmikusse ja nautida võimalust saada auhinnaks välishooaja litsents. Raputame kevadväsimuse õlgadelt ja ootame edaspidistest võistlustelt rohket osavõttu.

Ilusat kevadet!!

 

26.03.2015