Nädalavahetusel selgitati välja parimad tulistajad.

Möödunud laupäeval toimusid Tallinna petangihallis Eesti sisemeistrivõistlused tulistamises.

Võistlused toimusid eraldi naiste ja meeste arvestuses, kuna juuniorite arvestuses regustreerus vaid 1 võistleja. Naiste tulistamisvõistlusest võttis osa 7 võistlejat. Päeva parima tulemuse, 30 punkti, viskas Merike Aava eelvoorus, kuid finaalis tuli alla vanduda KADRI ARUNURMele, kes võitis kuldmedali ja meistritiitli. Kadri viskas finaalis 22 punkti ja hõbemedaliomanik Merike Aava 12 punkti. Kolmas koht ja pronksmedal selgitati ümbervisete teel, kus parima tulemuse sai Marina Vallik, Varje Reede ees.

Pärastlõunase meeste võistluse meistritiitel läks finaalis visatud 28 punktiga kindlalt KAIDO KOPELile, David Lukase ees, kes küll sooritas poolfinaalis päeva parima tulemuse 41 punkti aga finaalis ei suutnud üle 18 punkti visata. Pronksmedal ja 3. koht läks Margus Berkmannile, kes viskas pronksikohtumises 37 punkti, juunior Oskar Sepp aga vaid 19 punkti. Meeste võistlusest võttis osa 22 võistlejat.

Pühapäeval, Tallinna petangihallis toimunud reitinguvõistluse paarismängus võitis võistkond Kaido Kopel/ Margus Berkmann, kes alistas kindlalt finaalis David Lukase/ Karl Räisi seisuga 13:4
Pronksikohtumine lõppes seisuga 13:8, võitis tiim Marko Ode/ Margo Peebo ja neljandaks jäid Silver Kingissepp/Margus Limberg.

Järgmised võistlused juba kahe nädala pärast ja seekord on võistluspäevi vaid üks, laupäeval 21.veebruaril ning toimub reitinguvõistlus triodele. Ootame rohket osavõttu.